O Nas

Szczypta Szczęścia to pracownia stworzona z pasji do projektowania, dekorowania i sprawiania aby wokół było pięknie.

Tworzymy nasze produkty łącząc drewno z pozostałymi materiałami. Staramy się aby wszystko, co wychodzi spod naszych rąk było wyjątkowe, ponadczasowe i niosło ze sobą dobre emocje i intencje. Prowadzimy naszą pracownię w myśl idei less waste. Wyjątkowe to jedno z naszych ulubionych określeń.

W sklepie znajdziesz podarunki na najróżniejsze okazje, stworzysz także niezapomniane przyjęcie od A do Z.

Chcesz wypożyczyć dekoracje? Zapraszamy do naszej wypożyczalni.

Poszukujesz dekoratora? Postaramy się zrealizować Twoją wizję, pomożemy w organizacji, stworzymy dekoracje o jakich marzysz. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i z ogromną pasją.

Oferta

Nasz Sklep

Znajdziesz u nas autorskie podarunki i dekoracje na wyjątkowe okazje i uroczystości. Projektujemy i tworzymy w myśl idei less waste, ze sklejki oraz papieru. Wyróżnia nas estetyka i wysoka jakość. Z miłością łączymy drewno i inne materiały dzięki czemu nasze produkty są designerskie, oryginalne i ponadczasowe

Przyjęcia & Eventy

Marzycie o niepowtarzalnym przyjęciu? Szukacie dekoratorek o nieszablonowym podejściu do uroczystości i miejsca? Kogoś, kto pomoże zrealizować Waszą wizję?Świetnie, trafiliście w idealne miejsce! Specjalizujemy się w tym, co wyjątkowe ale kochamy również klasykę. Samodzielnie tworzymy dekoracje.

Wypożyczalnia

W naszej wypożyczalni znajdują się przedmioty, dzięki którym stworzysz piękne przyjęcie i niezapomniany event. W ofercie posiadamy między innymi: stelaże ścianek, podświetlane litery i dekory, stoły, sztalugi, tablice powitalne, wazony, świeczniki i wiele innych. Sprawdź naszą kolekcję!

Napisz do nas

Planujesz uroczystość i nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz wsparcia w dekorowaniu albo konkretnej wyceny? Wypełnij nasz formularz żebyśmy mogli Cię lepiej zrozumieć i poznać.

error: Content is protected !!